Адреса: Україна, м. Київ
Мобільний: +38 (068) 137 32 34
Головна > Публікації > Агат — камінь, в який я закохалася, напевно, з першогой погляду

Агат — камінь, в який я закохалася, напевно, з першогой погляду

8 вересня 2015 р. 21:30

Агат — камінь, в який я закохалася, напевно, з  першогой погляду, він не схожий на жодний інший. Це один із найкрасивіших каменів серед халцедонів, який зовні виглядає, як звичайний, нічим не примітний камінь, повз який так легко пройти і не помітити, але варто зазирнути всередину і в глибині його оживає цілий світ: то розсипом зірок у нічному небі, то незвичайними пустельними пейзажами, то химерними рельєфами гір чи озер.

Цей камінь важко переплутати з будь-яким іншим. Вся справа у незвичайному малюнку. Ошатна смугастість, утворена шарами шириною від часток міліметра до кількох міліметрів, тонкі колірні переходи, насичена палітра забарвлення цього каменю - все це робить агат вкрай привабливим.

Агат камінь вважається мінералом, здатним гармонізувати навколишнє оточення, робить свого власника приємним у спілкуванні та промовистим, а також захищає його від негативних впливів ззовні (енергетичних атак та психологічного вампіризму), приймаючи на себе негативну енергію. Крім того, давні вважали, що агат дарує Божу милість, мужність, красномовство та довголіття.

Завдяки оригінальності малюнка, а також широкого поширення, агат почав одним із перших серед самоцвітів використовуватися для виготовлення ювелірних прикрас та декоративних виробів. Майстри вирізали з агатів камеї, талановито використовуючи шарувату будову та різницю у фарбуванні смуг каменю. Агатами прикрашали вівтарі, стільниці, мури. Найбільший виріб з агату, виготовлений із цільного каменю, зберігається у Відні, в Музеї історії мистецтва. Це блюдо діаметром 75 см.